04.07.2017 | Filip Lefenda | Aktuální zprávy

Gól měsíce května: Motyčkova trefa z voleje přinesla Třineckým tři body

/VIDEO/ – Praha – V Třinci měli na jaře zřejmě patent na povedené branky. Po René Dedičovi ovládl anketu o nejhezčí gól další fotbalista slezského klubu. Třinec vlétl do utkání 25. kola proti Frýdku-Místku na domácím stadionu ve velkém stylu, když již po čtvrthodině vedl o dvě branky. Nejprve otevřel skóre v osmé minutě po standardní situaci René Dedič, o šest minut později se pohledně prosadil také spoluhráč Martin Motyčka. Ten obdržel přesný pas do vápna, do nějž se opřel z voleje svou levačkou a poslal balon přesně k tyči. Gól měsíce května byl v tu ránu na světě.

Valcíři stačili ještě v první půli snížit, na třech bodech pro Třinecké se už ale nic nezměnilo. Po výsledku 2:1 se tak ukázala být Motyčkova paráda gólem vítězným.

Výhercům gratulujeme!

8' Dedič
14' Motyčka
35' Literák
25' Benetka
56' Stříž
61' Krišto
71' Motyčka
85' Krišto
88' Hošek
90' Ižvolt
15' Šumský
90' Švrček
Paleček – Benetka, M. Čelůstka, Reintam, Janoščín – Joukl (65. Ižvolt), Krišto, Motyčka, Stříž (90+4. Janošík) – Šumbera (65. Hošek), Dedič
Na lavičce: Adamuška, Avdič, Velner, Latocha
Trenér: Jiří Neček
Prepsl – Švrček, Klabník, Literák, Ilko – Slaninka, Šichor (79. Berežný), Šumský, Hykel – Vyskočil (76. Nworah), Ševčík
Na lavičce: Mihálek, Byrtus, Fertaľ, Spasojevič, Termanowski
Trenér: Miroslav Nemec
Rozhodčí: Ginzel – Poživil, Flimmel • Stadion: Stadion Rudolfa Labaje • Diváci: 627