21.01.2018 | Filip Lefenda | Týmy a zápasy

Příprava: Žižkov schytal od Slavie bůra, Opava sehrála dvojzápas se Zlínem

/15x FOTO/ – Praha – Některé celky Fortuna národní ligy změřily o víkendu síly s prvoligovými soupeři, proti těm se jim ale vůbec nevedlo. Vlašim podlehla Teplicím, Vítkovice Slovácku a Žižkov schytal v malém městském derby od Žižkova dokonce bůra. Jediným úspěšným zástupcem druhé nejvyšší soutěže tak byla v tomto směru Opava, která uhrála remízu 3:3 se Zlínem. Druhá zápas však Slezané rovněž prohráli. A jak si vedly ostatní týmy?

FK Baník Sokolov – VfB Auerbach 1906 3:3 (2:2)

Branky: 27. Kosak, 30. vlastní, 70. A. Ševčík – 13. Zimmermann, 45. Nový, 59. Lietz (pen.)
Sestava Sokolova:
1. poločas: Bolek – Mejdr, Mráz, O. Ševčík, Končal – Vacovský, Hlavatý, Kosak, Glaser, Vávra – F. Dvořák
2. poločas: J. Dvořák I. – Vaněček, Tkadlec, Mráz (64. O. Ševčík), Čermák – Hlavatý (64. Vacovský), J. Dvořák II. – Rychnovský, Stockner, Přeučil – A. Ševčík
Sestava Auerbachu:
St. Schmidt – Nový, Heger, Sieber, Seb. Schmidt – Kötzsch, Lietz – Schlosser, Stock, Kadric – Zimmermann

FK Ústí nad Labem – FC Oberlausitz Neugersdorf 6:4 (1:1)

Branky: 47. a 61. Jakubov, 38. Ťok, 48. Procházka, 54. D. Richter, 76. Hanzlík – 41. Bolar, 77. Marek, 82. Blaser, 90. Vidal
Sestava Ústí nad Labem:
1. poločas: Kotěra – Vaněk, Kingue, Zeman, Hanzlík, Miskovič, Peterka, Martykán, Ťok, Jindráček, Jakubov
2. poločas: Tvrdoň – M. Richter, Pimpara, Hanzlík, Dramé, Ťok (63. Pilík), D. Richter, Výborný, Procházka, Gilian, Jakubov (63. Matějka)
Sestava Neugersdorfu:
Frydrych – Fagan, Matula, Rosa, Komnos, Petrick, Štohanzl, Löwe, Bolar, Vachoušek, Marek
Střídali: Pokorný, Blaser, Vidal, Becker, Diuntiu, Fiebig, Haist

1. zápas: FC Fastav Zlín – SFC Opava 2:0 (1:0)

Branky: 35. Gajić, 55. Vukadinović
Sestava Zlína:
Zlámal (60. Šiška) – Bartošák (46. Džafić), Gajić (60. Bačo), Hnaníček, Holík (60. Matejov) – Holzer, Jiráček (60. Janíček), Hronek (60. Slaměna), Treore, Ekpai – Mehanović (46. Vukadinović)
Sestava Opavy:
Šrom – Simerský, M. Helebrand, Žídek – Hrabina, Janetzký, Zavadil, Rychlý (65. Jurečka), Zapalač (70. Musila) – Puškáč, Kayamba

2. zápas: FC Fastav Zlín – SFC Opava 3:3 (2:2)

Branky: 43. Gettler, 45. vlastní, 53. Votava – 3. Kotlík, 23. Socha, 48. Jurečka
Šiška (30. Dostál) – Nečas, Košák, Bačo (45. Štěpánek), Zahradník – Gettler, Venený, Tureček, Mlýnek V. (45. Mlýnek M.) – Slaměna (65. Bačo), Votava
Vyklický – Musila, Radić, Kolísek, Čelůstka – Socha (60. Fusek), Schaffartzik, Jursa, Stříž – Jurečka, Kotlík

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Teplice 0:2 (0:0)

Branky: 46. Šup, 67. T. Kučera
Sestava Vlašimi:
Nguyen – Kadlec (46. Kosorin), Piško, Štochl (46. Ngimbi), Tulio – Plachý (62. Lamine Traoré), Skopec, Mareček, Frýdek (62. Fotr), Vodháněl (46. Ivanko) – Esscomba (53. Hadaščok)
Sestava Teplic:
Grigar (46. Diviš) – Vondrášek (46. Hyčka), Král Čmovš, Krob – Ljevakovič (46. Soungole), T. Kučera (70. Kodeš) – Vošahlík, Žitný, A. Kučera (46. Šup) – Vaněček (46. Červenka)

MFK Ružomberok – MFK Vítkovice 3:2 (1:1)

Branky: 19. a 76. Kucharčík, 68. Kunca – 14. Okleštěk (pen.), 51. Szotkowski
Sestava Ružomberoku:
Urminský – Maslo, Menich, Kucharčík, Ondrek – Kupec, Kmeť, Gerec – Madleňák (71. Kojnok), Haskič, Kunca
Sestava Vítkovic:
Květon – Prajza, Mikula, Dramé, Hýbl – Kučera, Matěj, Okleštěk, Moučka – Mrázek, Kovařík
Střídali: Bzirský, Ožvolda, Pašek, Chlopek, Szotkowski, Regec, Zukal

1.FC Slovácko – MFK Vítkovice 4:0 (3:0)

Branky: 2. a 32. Petr, 15. Kubala, 62. Daníček
Sestava Slovácka:
1. poločas: Heča – Divíšek, Tkáč, Hofmann, Juroška – Hellebrand, Machalík, Šumulikoski, Havlík – Kubala, Petr
2. poločas: Heča (60. Trmal) – Reinberk, Břečka, Šimko, Vasiljev – Rezek, Janošek, Daníček, Sadílek, Navrátil – Zajíc
1. poločas: Chmiel – Prajza, Mikula, Dramé, Hýbl – Pašek, Motyčka, Okleštěk, Chlopek – Mrázek, Szotkowski
2. poločas: Chmiel – Prajza, Zukal, Motyčka, Twardzik – Kučera, Ožvolda, Bzirský, Matěj, Moučka – Kovařík

FK Dobrovice – 1.FK Příbram 0:2 (0:0)

Branky: Danoski (pen.), Pejša
Sestava Příbrami:
Švenger – Vávra, Soldát, Ric, Antwi, Průcha, Kilián, Danoski, Jurča, Pejša, Mitrovič
Střídali: Květ, Průcha

MŠK Žilina "B" – FK Fotbal Třinec 1:1 (1:1)

Branky: 20. Klec – 27. Janošík
Sestava Třince:
Paleček – Ilko, Janoščín, Reintam (Celba), Bedecs, Masař – Buchvaldek (Hykel), Vaněk, Šumbera (Samiec), Janošík (Joukl) – Dedič (Juřena)

SK Slavia Praha – FK Viktoria Žižkov 5:0 (2:0)

Branky: 66. (pen.) a 86. Stoch, 2. Jugas, 15. Bořil, 61. Auer
Sestava Slavie:
1. poločas: Kovář – Bořil, Jugas, Deli, Sýkora – Mingazov, Bucha, Hušbauer, Zmrhal – Danny – Necid
2. poločas: Kovář – Pardubský, Frydrych, Pokorný, Sobol – Stoch, Hromada, Ngadeu, Auer – van Buren, Rondič
Sestava Žižkova:
1. poločas: Hrubeš – Dressler, Švejdík, Mareš, Čmelík – Andreas R. – Zaradny, Čermák, Urbanec – Badocha – Musa
2. poločas: Řehák – Hašek, Vedral, Toml, Čmelík – Pavlata, Eliáš – Zaradny, Podrazký, Volek – Telnar

FK Slavoj Vyšehrad – FK Viktoria Žižkov 1:1 (0:0)

Branka Žižkova: 81. Musa
1. poločas: Soukup – Hašek, Vedral, Trivan, Čmelík – Zaradny, Eliáš, Pavlata, Volek – Podrazký – Telnar
2. poločas: Kimia – Dressler, Švejdík, Toml, Trávníček – Badocha, Andreas R., Čermák, Frimmel, Urbanec – Musa