24.01.2018 | Filip Lefenda | Týmy a zápasy

Příprava: Opava nedala gól Sigmě, Žižkov neudržel vedení proti Jihlavě

/10x FOTO/ – Praha – Středa patřila na řadě míst dalším přípravným zápasům. Opava se utkala s Olomoucí, s třetím týmem nejvyšší soutěže ale prohrála 0:3. Tři branky obdržel od Jihlavy také Žižkov, byť šel proti Vysočině do vedení. S prvoligovým soupeřem změřila síly také Vlašim, ani ona ale proti pražské Dukle neuspěla. Ostatní celky, které se střetly se soupeři z nižších soutěži, se radovaly z vítězství.

SK Sigma Olomouc – SFC Opava 3:0 (2:0)

Branky: 11. Plšek, 32. Řezníček, 60. Jemelka
Sestava Olomouce:
1. poločas: Reichl – Surzyn, Radaković, Jemelka, Sláma – Zahradníček, Plšek, Kalvach, Manzia – Zlatohlávek, Řezníček
2. poločas: Reichl – Sladký, Kotouč, Jemelka, Surzyn – Zahradníček, Sláma, Houska, Falta – Yunis, Vašíček
Sestava Opavy:
Lasák – M. Helebrand, Radić (46. Svozil) Simerský – Kayamba (46. Čelůstka), Jursa, Janetzký (46. Rychlý) Hrabina, Stříž – Puškáč (46. Kotlík) Jurečka

FC Vysočina Jihlava – FK Viktoria Žižkov 3:1 (0:0)

Branky: 63. Ikaunieks (pen.), 66. Urblík, 79. Zoubele – 61. Kuchta (pen.)
Sestava Jihlavy:
Valeš (46. Rakovan) – Nový (61. Vaculík), Buchta, Mikuška (61. Dvořák), Dujmović (46. Schumacher) – Levin, Mara (61. Urblík) – Popović (61. Fulnek), Daníček (46. Štěpánek), Novotný (61. Zoubele) – Klíma (61. Ikaunieks)
Sestava Žižkova:
Soukup – Pardubský, Trivan, Švejdík, Trávníček – Podrazký, Pavlata, Čermák – Urbanec, Zaradny – Musa
Střídali: Hrubeš - Vedral, Čmelík, Toml, P.Hašek, Frimmel, Badocha, Raudsepp, Kuchta, Volek, Eliáš

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Dukla Praha 1:2 (0:2)

Branky: 66. Mareček – 31. Bilovský, 38. Podaný
Sestava Vlašimi:
1. poločas: Slávik – Kosorin, Březina, Piško, Tulio – Janda, Skopec, Mareček, Lamine Traoré – Frýdek, Hadaščok
2. poločas: Vozár – Kadlec, Štochl, Ngimbi, Tulio – Cabadaj, Plachý, Melo, Ivanko, Mareček, Fotr
Sestava Dukly:
Rada – Kušnír, Holek, Jiránek, Podaný – Koreš, Tetour, Bilovský – Miloševič, Holenda, Holík (60. Kovaľ)

FK Ústí nad Labem – FK Litoměřicko 2:0 (1:0)

Branky: 26. Pilík, 90. Dramé
Sestava Ústí nad Labem:
1. poločas: Vašek – Zeman, Pimpara, Kingue, Hanzlík, Martykán, D. Richter, Vopat, P. Pilík, Miskovič, Jakubov
2. poločas: Tvrdoň – Pimpara, Gilián, Kingue, Vaněk, Peterka, Ťok, Dramé, Výborný, Procházka, Jindráček
Sestava Litoměřicka:
Plachý – Šimkovský, Šustr, Maršálek, Dvořák, Trýzna, Husenský, Marchuk, Haniš, Kacafírek, Surmaj
Náhradníci: Frank, Aubrecht, Valenta, Zajac, Zbudil, Ordelt

FK Nový Jičín – MFK Vítkovice 0:2 (0:1)

Branky: 39. Kučera, 73. Moučka (pen.)
Sestava Nového Jičína:
Ognyanov (46. Tichánek) – Wolf, Malina (46. Javorek), Nippert, Kiss Farkas (46. Pokorný) – Kalich (70. Klepáč), Švec, Juříček, P. Macíček (46. Uhlíř) – Staněk (65. Urbanovský), Pyclík
Sestava Vítkovic:
Chmiel (46. Netolička) – Prajza, Mikula (46. Zukal), Twardzik, Hýbl – Pašek (46. Moučka), Ožvolda, Bzirský (46. – 63. Motyčka), Kučera – Okleštěk (46. Mrázek), Žondra (46. Mišinský)

TJ Jiskra Domažlice – FK Baník Sokolov 1:3 (1:0)

Branky Sokolova: Přeučil, Vávra, Hlavatý
Sestava Sokolova:
1. poločas: Belaň – Mejdr, O. Ševčík, Mráz, Čermák – Machek, Hlavatý – Rychnovský, Glaser, Vávra – A. Ševčík
2. poločas: J. Dvořák I. – Vaněček, Tůma, Mráz, Končal – Machek, J. Dvořák II. – Kosak, Glaser, Přeučil – F. Dvořák