12.02.2018 | Filip Lefenda | Týmy a zápasy

Příprava: Vlašimští prohrou nazlobili trenéra, Vítkovice přetlačily Uničov

/3x FOTO/ – Praha – Také v neděli se na přípravných trávnících představily některé týmy Fortuna národní ligy. Vlašim změřila síly s juniorkou Slavie Praha, nečekaně hladká porážka 1:4 po utkání pořádně nazlobila kouče Havlíčka. "Vypadalo to, že zápas jdeme jen odehrát," smutnil po utkání. Vítkovice naopak zvládly další přestřelku, tentokrát zdolaly 4:3 Uničov.

„Vadilo mi, jak jsme k zápasu přistoupili. Nebojovali jsme a vypadalo to, že jdeme zápas jen odehrát a nevadí nám, že dostáváme góly,“ hodnotil porážku s mladíky Slavie trenér Vlašimi Petr Havlíček. „Očekával jsem, že hráči po zranění nebo ti, co se nevešli do základní sestavy s Jihlavou, o ní do příštích zápasů zabojují, ale málokterý snesl měřítko. Takhle hrát nemůžeme a dostat čtyři góly od mladých kluků z juniorky, je luxus,“ zrekapituloval nedělní trápení svých svěřenců pro klubový web.

SK Slavia Praha – FC Sellier & Bellot Vlašim 4:1 (2:0)

Branky: 36. Rondić, 42. Muradov, 54. Gurbanov, 65. Mitrano – 89. Ivanko
Sestava Slavie:
Otáhal – Bořil, Stropek, Vilotić, Havrda (46. Krejdl) – Červ (46. Mitrano) – Gurbanov (65. Schnürer), Muradov, Nabiyev (70. A. Lauricella), Trapanovski – Rondić
Sestava Vlašimi:
Čtvrtečka – Plachý, Březina, Štochl (46. Piško), Rut (60. Tulio) – Janda, Cabadaj, Mareček (46. Frýdek), Ivanko – Boakai (60. Vodháněl), Dao

SK Uničov – MFK Vítkovice 3:4 (2:1)

Branky Vítkovic: Mišinský 2, Kučera, Mrázek
Sestava Vítkovic:
1. poločas: Netolička – Pašek, Mikula (40. Ožvolda), Dramé, Kučera – Tkáč – Prajza, Motyčka, Bzirský, Hýbl – Žondra
2. poločas: Netolička – Pašek, Motyčka, Dramé, Kučera – Ožvolda – Prajza, Okleštěk, Mrázek, Hýbl – Mišinský