20.8.2016
10:15 hod
SOK - PRO
1 : 0
20.8.2016
17:00 hod
FRM - VLA
1 : 0
21.8.2016
17:00 hod
VDF - CEB
0 : 0
23.8.2016
17:00 hod
VIT - TAB
1 : 0
24.8.2016
17:20 hod
OLO - PCE
1 : 1
26.8.2016
18:00 hod
CEB - ZNO
ONLINE
27.8.2016
10:15 hod
PCE - SOK
ONLINE
27.8.2016
17:00 hod
PRO - VDF
ONLINE
27.8.2016
17:00 hod
TAB - TRI
ONLINE
27.8.2016
17:00 hod
OVA - FRM
ONLINE
27.8.2016
17:00 hod
VLA - OLO
ONLINE
27.8.2016
18:00 hod
OPA - UNL
ONLINE
28.8.2016
10:15 hod
ZIZ - VIT
ONLINE
31.8.2016
17:00 hod
VIT - PRO
ONLINE
2.9.2016
18:00 hod
OLO - TAB
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2016/17

Týmy:                                  
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 5.8.2016  SK Sigma Olomouc  Slezský FC Opava  1:1 (1:0)
1. 6.8.2016  FK Baník Sokolov  FC Sellier & Bellot Vlašim  2:2 (1:1)
1. 6.8.2016  FK Fotbal Třinec  SK Dynamo Č. Budějovice  0:2 (0:0)
1. 6.8.2016  MFK Frýdek-Místek  FK Ústí nad Labem  2:1 (0:1)
1. 7.8.2016  FK Viktoria Žižkov  FC MAS Táborsko  1:1 (1:1)
1. 7.8.2016  1.SC Znojmo FK  FC Baník Ostrava  1:1 (1:1)
1. 7.8.2016  FK Varnsdorf  FK Pardubice  3:0 (1:0)
1. 31.8.2016  MFK Vítkovice  1.SK Prostějov 17:00
2. 12.8.2016  FK Ústí nad Labem  FK Baník Sokolov  3:0 (3:0)
2. 12.8.2016  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec  2:1 (0:1)
2. 13.8.2016  FK Pardubice  FK Viktoria Žižkov  2:1 (1:1)
2. 13.8.2016  FC MAS Táborsko  FK Varnsdorf  1:0 (0:0)
2. 13.8.2016  1.SK Prostějov  SK Sigma Olomouc  1:1 (1:1)
2. 13.8.2016  FC Sellier & Bellot Vlašim  1.SC Znojmo FK  2:5 (1:3)
2. 13.8.2016  Slezský FC Opava  MFK Frýdek-Místek  4:2 (2:2)
2. 14.8.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  MFK Vítkovice  1:0 (0:0)
3. 19.8.2016  FK Ústí nad Labem  FC Baník Ostrava  0:3 (0:2)
3. 19.8.2016  1.SC Znojmo FK  Slezský FC Opava  0:3 (0:1)
3. 20.8.2016  FK Fotbal Třinec  FK Viktoria Žižkov  4:4 (2:0)
3. 20.8.2016  FK Baník Sokolov  1.SK Prostějov  1:0 (0:0)
3. 20.8.2016  MFK Frýdek-Místek  FC Sellier & Bellot Vlašim  1:0 (1:0)
3. 21.8.2016  FK Varnsdorf  SK Dynamo Č. Budějovice  0:0 (0:0)
3. 23.8.2016  MFK Vítkovice  FC MAS Táborsko  1:0 (1:0)
3. 24.8.2016  SK Sigma Olomouc  FK Pardubice  1:1 (1:0)
4. 26.8.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  1.SC Znojmo FK 18:00
4. 27.8.2016  FK Pardubice  FK Baník Sokolov 10:15
4. 27.8.2016  1.SK Prostějov  FK Varnsdorf 17:00
4. 27.8.2016  FC MAS Táborsko  FK Fotbal Třinec 17:00
4. 27.8.2016  FC Baník Ostrava  MFK Frýdek-Místek 17:00
4. 27.8.2016  FC Sellier & Bellot Vlašim  SK Sigma Olomouc 17:00
4. 27.8.2016  Slezský FC Opava  FK Ústí nad Labem 18:00
4. 28.8.2016  FK Viktoria Žižkov  MFK Vítkovice 10:15
5. 2.9.2016  SK Sigma Olomouc  FC MAS Táborsko 18:00
5. 2.9.2016  FK Ústí nad Labem  FC Sellier & Bellot Vlašim 18:00
5. 3.9.2016  FK Baník Sokolov  SK Dynamo Č. Budějovice 10:15
5. 3.9.2016  FK Fotbal Třinec  MFK Vítkovice 10:15
5. 3.9.2016  MFK Frýdek-Místek  1.SK Prostějov 17:00
5. 4.9.2016  FK Varnsdorf  FK Viktoria Žižkov 17:00
5. 7.9.2016  1.SC Znojmo FK  FK Pardubice 17:00
5. 14.9.2016  FC Baník Ostrava  Slezský FC Opava 19:00
6. 9.9.2016  MFK Vítkovice  FK Varnsdorf 15:00
6. 9.9.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Ústí nad Labem 18:00
6. 10.9.2016  FK Pardubice  Slezský FC Opava 10:15
6. 10.9.2016  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc 10:15
6. 10.9.2016  FC Sellier & Bellot Vlašim  FC Baník Ostrava 16:30
6. 10.9.2016  FC MAS Táborsko  MFK Frýdek-Místek 17:00
6. 10.9.2016  1.SK Prostějov  1.SC Znojmo FK 17:00
6. 11.9.2016  FK Viktoria Žižkov  FK Baník Sokolov 10:15
7. 15.9.2016  1.SC Znojmo FK  MFK Vítkovice 18:00
7. 16.9.2016  FK Ústí nad Labem  FK Pardubice 18:00
7. 16.9.2016  SK Sigma Olomouc  SK Dynamo Č. Budějovice 18:00
7. 17.9.2016  FK Baník Sokolov  FC MAS Táborsko 10:15
7. 17.9.2016  MFK Frýdek-Místek  FK Viktoria Žižkov 17:00
7. 17.9.2016  FC Baník Ostrava  1.SK Prostějov 17:00
7. 17.9.2016  Slezský FC Opava  FC Sellier & Bellot Vlašim 18:00
7. 18.9.2016  FK Varnsdorf  FK Fotbal Třinec 17:00
8. 23.9.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  MFK Frýdek-Místek 18:00
8. 24.9.2016  FK Fotbal Třinec  FK Ústí nad Labem 10:15
8. 24.9.2016  FK Pardubice  FC Baník Ostrava 10:15
8. 24.9.2016  1.SK Prostějov  FC Sellier & Bellot Vlašim 16:30
8. 24.9.2016  FC MAS Táborsko  1.SC Znojmo FK 16:30
8. 25.9.2016  FK Viktoria Žižkov  Slezský FC Opava 10:15
8. 25.9.2016  MFK Vítkovice  FK Baník Sokolov 16:30
8. 25.9.2016  FK Varnsdorf  SK Sigma Olomouc 16:30
9. 30.9.2016  SK Sigma Olomouc  FK Viktoria Žižkov 18:00
9. 30.9.2016  FK Ústí nad Labem  FC MAS Táborsko 18:00
9. 1.10.2016  FK Baník Sokolov  FK Varnsdorf 10:15
9. 1.10.2016  FC Sellier & Bellot Vlašim  FK Pardubice 16:30
9. 1.10.2016  MFK Frýdek-Místek  MFK Vítkovice 16:30
9. 1.10.2016  FC Baník Ostrava  SK Dynamo Č. Budějovice 17:00
9. 1.10.2016  Slezský FC Opava  1.SK Prostějov 18:00
9. 2.10.2016  1.SC Znojmo FK  FK Fotbal Třinec 18:00
10. 7.10.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  Slezský FC Opava 18:00
10. 8.10.2016  FK Fotbal Třinec  FK Baník Sokolov 10:15
10. 8.10.2016  FK Pardubice  MFK Frýdek-Místek 10:15
10. 8.10.2016  1.SK Prostějov  FK Ústí nad Labem 16:00
10. 8.10.2016  MFK Vítkovice  SK Sigma Olomouc 16:00
10. 8.10.2016  FC MAS Táborsko  FC Baník Ostrava 16:00
10. 9.10.2016  FK Viktoria Žižkov  1.SC Znojmo FK 10:15
10. 9.10.2016  FK Varnsdorf  FC Sellier & Bellot Vlašim 16:00
11. 14.10.2016  FK Ústí nad Labem  MFK Vítkovice 18:00
11. 15.10.2016  FK Baník Sokolov  SK Sigma Olomouc 10:15
11. 15.10.2016  1.SK Prostějov  FK Pardubice 16:00
11. 15.10.2016  FC Sellier & Bellot Vlašim  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
11. 15.10.2016  MFK Frýdek-Místek  FK Fotbal Třinec 16:00
11. 15.10.2016  FC Baník Ostrava  FK Viktoria Žižkov 17:00
11. 15.10.2016  Slezský FC Opava  FC MAS Táborsko 18:00
11. 16.10.2016  1.SC Znojmo FK  FK Varnsdorf 18:00
12. 21.10.2016  SK Sigma Olomouc  1.SC Znojmo FK 18:00
12. 21.10.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  1.SK Prostějov 18:00
12. 22.10.2016  FK Fotbal Třinec  FC Sellier & Bellot Vlašim 10:15
12. 22.10.2016  FK Baník Sokolov  MFK Frýdek-Místek 10:15
12. 22.10.2016  MFK Vítkovice  Slezský FC Opava 15:30
12. 22.10.2016  FC MAS Táborsko  FK Pardubice 15:30
12. 23.10.2016  FK Viktoria Žižkov  FK Ústí nad Labem 10:15
12. 23.10.2016  FK Varnsdorf  FC Baník Ostrava 15:30
13. 28.10.2016  FK Ústí nad Labem  FK Varnsdorf 18:00
13. 28.10.2016  1.SC Znojmo FK  FK Baník Sokolov 18:00
13. 29.10.2016  FK Pardubice  SK Dynamo Č. Budějovice 10:15
13. 29.10.2016  FC Sellier & Bellot Vlašim  FK Viktoria Žižkov 14:30
13. 29.10.2016  1.SK Prostějov  FC MAS Táborsko 14:30
13. 29.10.2016  MFK Frýdek-Místek  SK Sigma Olomouc 14:30
13. 29.10.2016  FC Baník Ostrava  MFK Vítkovice 17:00
13. 29.10.2016  Slezský FC Opava  FK Fotbal Třinec 18:00
14. 4.11.2016  1.SC Znojmo FK  MFK Frýdek-Místek 17:30
14. 4.11.2016  SK Sigma Olomouc  FK Ústí nad Labem 18:00
14. 5.11.2016  FK Fotbal Třinec  FK Pardubice 10:15
14. 5.11.2016  FK Baník Sokolov  FC Baník Ostrava 10:15
14. 5.11.2016  MFK Vítkovice  FC Sellier & Bellot Vlašim 14:00
14. 5.11.2016  FC MAS Táborsko  SK Dynamo Č. Budějovice 14:00
14. 6.11.2016  FK Viktoria Žižkov  1.SK Prostějov 10:15
14. 6.11.2016  FK Varnsdorf  Slezský FC Opava 14:00
15. 11.11.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Viktoria Žižkov 18:00
15. 12.11.2016  FK Pardubice  MFK Vítkovice 10:15
15. 12.11.2016  MFK Frýdek-Místek  FK Varnsdorf 14:00
15. 12.11.2016  FC Sellier & Bellot Vlašim  FC MAS Táborsko 14:00
15. 12.11.2016  1.SK Prostějov  FK Fotbal Třinec 14:00
15. 12.11.2016  FK Ústí nad Labem  1.SC Znojmo FK 14:00
15. 12.11.2016  FC Baník Ostrava  SK Sigma Olomouc 17:00
15. 12.11.2016  Slezský FC Opava  FK Baník Sokolov 18:00
16. 18.11.2016  SK Sigma Olomouc  1.SK Prostějov 18:00
16. 19.11.2016  FK Baník Sokolov  FK Ústí nad Labem 10:15
16. 19.11.2016  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava 10:15
16. 19.11.2016  MFK Frýdek-Místek  Slezský FC Opava 13:30
16. 19.11.2016  MFK Vítkovice  SK Dynamo Č. Budějovice 13:30
16. 20.11.2016  FK Viktoria Žižkov  FK Pardubice 10:15
16. 20.11.2016  FK Varnsdorf  FC MAS Táborsko 13:30
16. 20.11.2016  1.SC Znojmo FK  FC Sellier & Bellot Vlašim 17:30
17. 4.3.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Varnsdorf  
17. 4.3.2017  1.SK Prostějov  FK Baník Sokolov  
17. 4.3.2017  FC Baník Ostrava  FK Ústí nad Labem  
17. 4.3.2017  FK Viktoria Žižkov  FK Fotbal Třinec  
17. 4.3.2017  FC Sellier & Bellot Vlašim  MFK Frýdek-Místek  
17. 4.3.2017  FK Pardubice  SK Sigma Olomouc  
17. 4.3.2017  Slezský FC Opava  1.SC Znojmo FK  
17. 4.3.2017  FC MAS Táborsko  MFK Vítkovice  
18. 11.3.2017  FK Ústí nad Labem  Slezský FC Opava  
18. 11.3.2017  MFK Vítkovice  FK Viktoria Žižkov  
18. 11.3.2017  FK Baník Sokolov  FK Pardubice  
18. 11.3.2017  FK Fotbal Třinec  FC MAS Táborsko  
18. 11.3.2017  SK Sigma Olomouc  FC Sellier & Bellot Vlašim  
18. 11.3.2017  1.SC Znojmo FK  SK Dynamo Č. Budějovice  
18. 11.3.2017  FK Varnsdorf  1.SK Prostějov  
18. 11.3.2017  MFK Frýdek-Místek  FC Baník Ostrava  
19. 18.3.2017  FK Viktoria Žižkov  FK Varnsdorf  
19. 18.3.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Baník Sokolov  
19. 18.3.2017  FC Sellier & Bellot Vlašim  FK Ústí nad Labem  
19. 18.3.2017  MFK Vítkovice  FK Fotbal Třinec  
19. 18.3.2017  1.SK Prostějov  MFK Frýdek-Místek  
19. 18.3.2017  FC MAS Táborsko  SK Sigma Olomouc  
19. 18.3.2017  FK Pardubice  1.SC Znojmo FK  
19. 18.3.2017  Slezský FC Opava  FC Baník Ostrava  
20. 25.3.2017  FK Baník Sokolov  FK Viktoria Žižkov  
20. 25.3.2017  Slezský FC Opava  FK Pardubice  
20. 25.3.2017  MFK Frýdek-Místek  FC MAS Táborsko  
20. 25.3.2017  FC Baník Ostrava  FC Sellier & Bellot Vlašim  
20. 25.3.2017  FK Ústí nad Labem  SK Dynamo Č. Budějovice  
20. 25.3.2017  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec  
20. 25.3.2017  1.SC Znojmo FK  1.SK Prostějov  
20. 25.3.2017  FK Varnsdorf  MFK Vítkovice  
21. 1.4.2017  FC Sellier & Bellot Vlašim  Slezský FC Opava  
21. 1.4.2017  FK Fotbal Třinec  FK Varnsdorf  
21. 1.4.2017  FC MAS Táborsko  FK Baník Sokolov  
21. 1.4.2017  FK Pardubice  FK Ústí nad Labem  
21. 1.4.2017  FK Viktoria Žižkov  MFK Frýdek-Místek  
21. 1.4.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Sigma Olomouc  
21. 1.4.2017  MFK Vítkovice  1.SC Znojmo FK  
21. 1.4.2017  1.SK Prostějov  FC Baník Ostrava  
22. 8.4.2017  Slezský FC Opava  FK Viktoria Žižkov  
22. 8.4.2017  SK Sigma Olomouc  FK Varnsdorf  
22. 8.4.2017  FC Baník Ostrava  FK Pardubice  
22. 8.4.2017  1.SC Znojmo FK  FC MAS Táborsko  
22. 8.4.2017  MFK Frýdek-Místek  SK Dynamo Č. Budějovice  
22. 8.4.2017  FK Ústí nad Labem  FK Fotbal Třinec  
22. 8.4.2017  FC Sellier & Bellot Vlašim  1.SK Prostějov  
22. 8.4.2017  FK Baník Sokolov  MFK Vítkovice  
23. 15.4.2017  1.SK Prostějov  Slezský FC Opava  
23. 15.4.2017  FK Varnsdorf  FK Baník Sokolov  
23. 15.4.2017  FC MAS Táborsko  FK Ústí nad Labem  
23. 15.4.2017  FK Pardubice  FC Sellier & Bellot Vlašim  
23. 15.4.2017  MFK Vítkovice  MFK Frýdek-Místek  
23. 15.4.2017  FK Viktoria Žižkov  SK Sigma Olomouc  
23. 15.4.2017  FK Fotbal Třinec  1.SC Znojmo FK  
23. 15.4.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Baník Ostrava  
24. 22.4.2017  1.SC Znojmo FK  FK Viktoria Žižkov  
24. 22.4.2017  FC Sellier & Bellot Vlašim  FK Varnsdorf  
24. 22.4.2017  MFK Frýdek-Místek  FK Pardubice  
24. 22.4.2017  FC Baník Ostrava  FC MAS Táborsko  
24. 22.4.2017  Slezský FC Opava  SK Dynamo Č. Budějovice  
24. 22.4.2017  FK Baník Sokolov  FK Fotbal Třinec  
24. 22.4.2017  FK Ústí nad Labem  1.SK Prostějov  
24. 22.4.2017  SK Sigma Olomouc  MFK Vítkovice  
25. 29.4.2017  FC MAS Táborsko  Slezský FC Opava  
25. 29.4.2017  SK Sigma Olomouc  FK Baník Sokolov  
25. 29.4.2017  MFK Vítkovice  FK Ústí nad Labem  
25. 29.4.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Sellier & Bellot Vlašim  
25. 29.4.2017  FK Fotbal Třinec  MFK Frýdek-Místek  
25. 29.4.2017  FK Varnsdorf  1.SC Znojmo FK  
25. 29.4.2017  FK Pardubice  1.SK Prostějov  
25. 29.4.2017  FK Viktoria Žižkov  FC Baník Ostrava  
26. 6.5.2017  FK Ústí nad Labem  FK Viktoria Žižkov  
26. 6.5.2017  FC Baník Ostrava  FK Varnsdorf  
26. 6.5.2017  MFK Frýdek-Místek  FK Baník Sokolov  
26. 6.5.2017  FK Pardubice  FC MAS Táborsko  
26. 6.5.2017  1.SK Prostějov  SK Dynamo Č. Budějovice  
26. 6.5.2017  FC Sellier & Bellot Vlašim  FK Fotbal Třinec  
26. 6.5.2017  1.SC Znojmo FK  SK Sigma Olomouc  
26. 6.5.2017  Slezský FC Opava  MFK Vítkovice  
27. 10.5.2017  FK Fotbal Třinec  Slezský FC Opava  
27. 10.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Pardubice  
27. 10.5.2017  FK Varnsdorf  FK Ústí nad Labem  
27. 10.5.2017  FK Viktoria Žižkov  FC Sellier & Bellot Vlašim  
27. 10.5.2017  SK Sigma Olomouc  MFK Frýdek-Místek  
27. 10.5.2017  FK Baník Sokolov  1.SC Znojmo FK  
27. 10.5.2017  FC MAS Táborsko  1.SK Prostějov  
27. 10.5.2017  MFK Vítkovice  FC Baník Ostrava  
28. 13.5.2017  1.SK Prostějov  FK Viktoria Žižkov  
28. 13.5.2017  Slezský FC Opava  FK Varnsdorf  
28. 13.5.2017  FC Baník Ostrava  FK Baník Sokolov  
28. 13.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC MAS Táborsko  
28. 13.5.2017  FK Pardubice  FK Fotbal Třinec  
28. 13.5.2017  FK Ústí nad Labem  SK Sigma Olomouc  
28. 13.5.2017  MFK Frýdek-Místek  1.SC Znojmo FK  
28. 13.5.2017  FC Sellier & Bellot Vlašim  MFK Vítkovice  
29. 20.5.2017  FK Baník Sokolov  Slezský FC Opava  
29. 20.5.2017  MFK Vítkovice  FK Pardubice  
29. 20.5.2017  1.SC Znojmo FK  FK Ústí nad Labem  
29. 20.5.2017  FC MAS Táborsko  FC Sellier & Bellot Vlašim  
29. 20.5.2017  FK Viktoria Žižkov  SK Dynamo Č. Budějovice  
29. 20.5.2017  FK Varnsdorf  MFK Frýdek-Místek  
29. 20.5.2017  FK Fotbal Třinec  1.SK Prostějov  
29. 20.5.2017  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava  
30. 27.5.2017  FC MAS Táborsko  FK Viktoria Žižkov  
30. 27.5.2017  FK Pardubice  FK Varnsdorf  
30. 27.5.2017  FC Sellier & Bellot Vlašim  FK Baník Sokolov  
30. 27.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Fotbal Třinec  
30. 27.5.2017  FK Ústí nad Labem  MFK Frýdek-Místek  
30. 27.5.2017  Slezský FC Opava  SK Sigma Olomouc  
30. 27.5.2017  FC Baník Ostrava  1.SC Znojmo FK  
30. 27.5.2017  1.SK Prostějov  MFK Vítkovice  

Novinky

Momentem 2. kola první prostějovský bod
včera | Nováček FNL z Prostějova uhrál při svém premiérovém vystoupení cennou remízu s olomouckou Sigmou. Zisk bodu z hanáckého derby zvolili fanoušci momentem kola.
V TV nakonec slezské derby
24.8.2016 | Vysílací plán České televize doznal změn. Diváci si místo původně ohlášeného zápasu Žižkov – Sokolov budou moci 14. září vychutnat slezské derby mezi Ostravou a Opavou, které začne v 19 hodin. Prvně zmiňovaný duel se vrací zpět k původnímu termínu, tedy neděli 11. září od 10:15 hodin.
5. kolo: Slezské derby přeloženo
23.8.2016 | Dlouho očekávané derby mezi Baníkem Ostrava a Slezským FC Opava bylo z důvodů konání sportovní akce na vítkovickém stadionu a nominace hráčů obou klubů do mládežnických reprezentací přeloženo na středu 14. září od 19 hodin.
Opava přišla o kapitána Pospěcha
23.8.2016 | Hnací motor aktuálně vedoucího týmu soutěže z Opavy Zdeněk Pospěch bude muset podstoupit operaci. Zkušený sedmatřicetiletý zadák si na hřišti Znojma přetrhl křížový vaz v koleni, natržený má i vnitřní meniskus.
Do vysílání ČT zařazeny další dva duely
19.8.2016 | 5. kolo: 1.SC Znojmo FK – FK Pardubice (7.9. - středa, 17 hodin)
6. kolo: FK Viktoria Žižkov – FK Baník Sokolov (14.9. - středa, 17 hodin)

Archiv novinek

Tabulka ligy

  Tým Bodů
1. Opava 7
2. Ostrava 7
3. České Budějovice 7
4. Frýdek-Místek 6
5. Varnsdorf 4
6. Znojmo 4
7. Táborsko 4
8. Pardubice 4
9. Sokolov 4
10. Olomouc 3
11. Vítkovice 3
12. Ústí nad Labem 3
13. Žižkov 2
14. Prostějov 1
15. Třinec 1
16. Vlašim 1
Podrobná tabulka