10.01.2018 | Filip Lefenda | Týmy a zápasy

Zimní liga: Hradec dotáhl s Jihlavou dvougólové manko, Znojmo podlehlo Brnu

/6x FOTO/ – Praha – Dva zástupci Fortuna národní ligy odehráli ve středu svá utkání v rámci zimní ligy. Hradec Králové se utkal s Jihlavou, s níž po poločase prohrával o dvě trefy. Po změně stran však Votroci díky dvěma gólům Mikera srovnali na konečných 2:2. To v zápase Znojma s Brnem padl jen jediný gól, a to hned ve druhé minutě. Vítězství zajistil prvoligovému favoritovi Vraštil.

FC Vysočina Jihlava – FC Hradec Králové 2:2 (2:0)

Branky: 21. Urblík, 25. Marcin – 73. a 86. Miker.
Sestava Jihlavy:
1. poločas: Valeš – Turyna, Popovič, Štěpánek, Tlustý, Schumacher, Fulnek, Mara, Nový, Urblík, Marcin
2. poločas: Rakovan – Mara, Schumacher (71. Řezáč), Daníček, Krejčí, Mašič, Štěpánek, Pecháček, Fulnek (71. Matulka), Zhou, Klíma
Sestava Hradce Králové:
1. poločas: Ottmar – Pajer, Martan, Nosek, Vlkanova, Shejbal, Súkennik, Kvída, Schwarz, Kropáček, Čech
2. poločas: Vízek – Miker, Zorvan, Krátký, Janoušek, Funda, Šípek, Bederka, Mudra, Plašil, Eliáš

1.SC Znojmo FK – FC Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)

Branka: 2. Vraštil
Sestava Znojma:
1. poločas: Konvalina – Cihlář, Gáč, Avdič, Antl – Ambrozek, Štrombach, Pospíšil, Lacko, Javůrek – Teplý
2. poločas: Konvalina – Dramé, Avdič, Hladík, Helísek – Machuča, Malár, Pospíšil, Urbančok, Vichta – Teplý
Sestava Brna:
1. poločas: Melichárek – Vraštil, Kijanskas, Jovanović, Lutonský – Sedlák – Přichystal, Pilík, Růsek, O. Vintr – Koné
2. poločas: Halouska – Vraštil, Pavlík, Kryštůfek, Lutonský – Polák – Juhar, Krejčí, Kratochvíl, Fortes – Zikl