13.01.2020 | Filip Lefenda | Týmy a zápasy

Příprava: Žižkov rozstřílel prvoligistu, Vlašim stihla za poločas deset branek. Třinec má skalp repre

/21x FOTO/ – Praha – Účastníci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mají za sebou první přípravné zápasy a o zajímavé výsledky nebyla nouze. Žižkov překvapil sedmi brankami prvoligové České Budějovice, stejný počet gólů vsítilo také Brno do sítě Blanska. Pořádně divokým výsledkem na sebe upozornili rovněž fotbalisté Vlašimi. Ti hráli po první půli s třetiligovým Pískem bez branek, po změně stran ale stihl favorit skórovat hned desetkrát! Vítězství 4:0 nad slovenskou mládežnickou reprezentací oslavili v Třinci, Pardubice pak stejným výsledkem porazily Živanice.

Pátek, 10.1.

FK Blansko – FC Zbrojovka Brno 2:7 (2:0)
Branky: 5. a 40. Huška – 46. a 56. (pen.) Fousek, 50. a 69. Čermák, 54. Kotula, 66. Vintr, 70. Jurásek

Sobota, 11.1.

SK Líšeň – MFK Vyškov 1:1 (0:0)
Branky:
57. Minařík – 73. Krejčí

FK Pardubice – TJ Sokol Živanice 4:0 (3:0)