Víkend otců

Víkend otců už je opět tady. Tradiční akce Ligové fotbalové asociace, která má za cíl přivést k návštěvě ligových utkání co nejvíce rodin s dětmi, se znovu hlásí o slovo. Víkend otců jako kampaň se poprvé v historii ponese všemi duely následujících dvou kol FORTUNA:LIGY i FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Na ligových stadionech tak bude v nejbližších zápasech upřena pozornost zejména na rodiče s dětmi. Tradiční kampaň Ligové fotbalové asociace má za cíl nejen přilákat rodiny s dětmi na tribuny stadionů, ale zároveň upozornit na fenomén fotbalu, kdy právě rodiče a jejich péče stojí za kariérami a úspěchy všech vrcholných profesionálních hráčů.

V rámci Víkendu otců připravuje celá řada klubů doprovodný program, soutěže a další speciální akce cílené právě na rodiny s dětskými fanoušky. Plzeňská Viktoria například vydá speciální tematický magazín, pardubický klub organizuje fotosoutěž, další kluby chystají zvýhodněné vstupné pro rodiny s dětmi a podobně.

Víkend otců se poprvé v historii ponese hned dvěma ligovými koly – 24. a 25. kolem FORTUNA:LIGY a 19. a 20. kolem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. „Díky tomu se do Víkendu otců mohou zapojit všechny ligové kluby a přilákat na tribuny svých stadionů rodiny s dětmi, které si mohou odmalička začít budovat pozitivní vztah k fotbalu. Každý klub může akci uchopit po svém, ale pevně věřím, že celoligové téma Víkendu otců bude rezonovat na všech stadionech,“ řekl obchodní a marketingový ředitel LFA Daniel Hajný.


Kluby společně s LFA si připravily následující akce:

FC SILON Táborsko – MFK Karviná

  • V den zápasu od domácího klubu dostane každé dítě v doprovodu s otcem nápoj zdarma. Poukázky si vyzvednou u vstupu na pokladně.

Slezský FC Opava – FC Sellier&Bellot Vlašim

  • Akční vstupné: Otcové / synové mohou získat k nákupu vstupenky jednu navíc zdarma

MFK Karviná – SK Sigma Olomouc B

  • klubový maskot vlk bude v okolí stadionu rozdávat tyčinky. Otec se synem si s ním udělají fotografii a autoři nejoriginálnějšího snímku vyhrají vstupenky na další utkání